Nabídka-Svatba

Nejprve bych vám chtěl poděkovat za zájem o mé fotografie a čas strávený na mých stránkách. Fotografování je náročný obor, který začíná podrobným výběrem místa k fotografování, brzké vstávání a samotnou fotografií konče.

Nabízím:

fotografování krajiny,svatební fotografie, společenských či maturitních plesů, fotografování interiérů.  Fotografie vždy dle vašeho přání.

Svatební fotografie:

Jedním z nejdůležitějších a nejkrásnějších okamžiků ve Vašem životě je bezesporu svatba. Svůj svatební den byste si měli především užít. Vzpomínky časem vyblednou a je příjemné si je oživit pohledem na krásné svatební fotografie. A právě fotografie dokáže zachytit prchavé okamžiky ve Vašem životě. Mým zájmem je zdokumentovat příběh Vaší svatby tak, abyste se i po letech k fotografiím rádi vraceli a činily Vám znovu radost. Ceny se pohybují od 3.000,- do 5.000,-Kč a jsou stanovovány individuálně po domluvě na základě Vašich požadavků .

Ceník

Nafocení svatebního dne
  – vyfotografování svatebního obřadu 3000 Kč
  (příjezd na radnici, obřad, skupinové a aranžované fotografie)
– vyfotografování svatebního dne 5000 Kč
(foto z domova, obřad, skupinové foto, , 2 hod. na hostině)

Tisk:

Nabízím k prodeji vystavené fotografie které neustále doplňuji. Fotografie jsou tištěné na profesionální tiskárně která je zárukou špičkového podání barev. Formát fotografií doporučuji od A3 už jen proto, že větší formát prostě daleko lépe vypadá.

 

Tisknu tyto rozměry:

 

A4-210×297 -250 kč

A3-297×420-400 kč

Poštovné 100 Kč. Fotografie vždy do týdne u zákazníka.

Kalendář Šumava 2015

Přátelé či jen milovníci Šumavy, loni jsem nabízel svůj kalendář  Šumavy pro rok 2014. Letos pro úspěch vydán nový krajinářský kalendář Šumava 2015.Velikost  A3, orientace na šířku. Jedná se o limitovanou sérii.
Cena 169 kč.

Kalendar-web-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestliže máte zájem o něco konkrétního, kontaktujte mě, prosím, prostřednictvím e-mailu.

Vladan Strejc